УНІКАЛЬНА
ПРИРОДА КАРПАТ

Ласкаво просимо в Молодильне серце Карпат!

Місце в Карпатах, де розташовані унікальні джерела, багаті природним Са. Природний Са дозволяє відчувати себе завжди молодим і допомагає організму працювати на 100%, сприяє приливу енергії та життєвих сил!

Як природа створює нашу воду?

Незаймана природа українських Карпат забезпечує місцевим унікальним джерелам ідеальний захист.

Вода Карпат проходить крізь кілька пластів гірських порід, що виконують роль природного фільтру, і попадає в зону підземних вод. Вона захищена від будь-яких негативних впливів сучасної цивілізації.

Вода природним чином збагачується на глибині мінералами з гірських порід Струтинського родовища, завдяки чому «Карпатська Джерельна» має високий природній вміст кальцію.

Мінеральна вода «Карпатська Джерельна» видобувається на глибині 90 метрів безпосередньо з природного джерела без будь-якого контакту з людиною, проходить фільтрацію тільки від механічних домішок і зберігає всі корисні природні мікроелементи.

Унікальність природної мінеральної води «Карпатська Джерельна» полягає у високому вмісті кальцію при ідеально збалансованому вмісті інших мінералів. «Карпатська Джерельна» допомагає підтримувати високій рівень життєвих сил та відмінне самопочуття.

«Карпатська Джерельна» – молодильна вода Карпат!