КОМПАНІЯ

«Карпатські мінеральні води» є національним виробником мінеральних вод і безалкогольних напоїв вже більше ніж 15 років.

Компанія розпочала свою діяльність на ринку мінеральних вод у 1996 році з першим розливом мінеральної природної столової води ТМ «Карпатська Джерельна», і в червні 2002 року була реорганізована в завод по виробництву мінеральної води і безалкогольних напоїв «Карпатські мінеральні води». В 2002 році компанія розпочала виробництво солодких газованих напої в ТМ «Фруктова Джерельна» і ТМ «Соковинка», а в 2016 – енергетичного напою ТМ «Dragon».

Сьогодні група компаній «Карпатські мінеральні води» є потужним гравцем українського ринку природних мінеральних вод і безалкогольних напоїв. Компанія зайняла і надійно утримує одну з провідних позицій завдяки сучасній і високотехнологічної стратегії ведення бізнесу.

ТЕХНОЛОГІЇ

Мінеральна вода «Карпатська Джерельна» видобувається з двох артезіанських свердловин на глибині 90 метрів із природного джерела без будь-якого контакту з людиною. Виробництво знаходиться безпосередньо біля джерела, і вода зі свердловин надходить на лінії розливу по трубопроводу. В процесі розливу вода проходить фільтрацію тільки від механічних домішок і зберігає всі корисні природні мікроелементи. Хімічний склад підземних вод відноситься до гідрокарбонатно-кальцієвого із мінералізацією 0,3-0,8 г/літр.

На підприємстві встановлені сучасні лінії розливу, що дають змогу розливати воду в пляшки, не змінюючи її унікального складу – вся продукція виробляється на повністю автоматизованому якісному обладнанні: KHS AG (Німеччина), SIDEL (Франція), BC di Vittorio Macri (Італія), AVE (Італія), ЕNPAS (Туреччина), Кosme (Австрія).

Одним із основоположних принципів компанії «Карпатські мінеральні води» є всебічний контроль якості продукції на всіх етапах виробництва. Можливість створювати продукцію світового рівня підтверджують впроваджена та сертифікована на підприємстві система управління безпечністю харчових продуктів відповідно до вимог міжнародного стандарту ISO 22000.

«Карпатські мінеральні води» – це потужне підприємство з сучасним обладнанням та системами контролю якості, що відповідають вимогам міжнародних стандартів.

МІСІЯ ТА ЦІННОСТІ

Ми розвиваємо і розвиваємось на ринку безалкогольних напоїв для того, щоб приносити смак і задоволення в життя людей, пропонуючи їм якісні продукти в будь-якій точці України.

Ми приділяємо рівноцінну увагу задоволенню потреб споживачів, розвитку співробітників та побудові довгострокових відносин з партнерами.