Всi новини

«Соковинка» – лови смішинку!

В сезоні 2016 ТМ «Соковинка» постане перед покупцями в новому сучасному образі. З метою презентації оновленого продукту було розроблено і втілено творчу концепцію рекламної кампанії, головним завданням якої стало донесення емоційних і раціональних переваг бренду. «Соковинка» – це солодкі газовані напої, що приготовані на основі природної мінеральної води з додаванням соку справжніх фруктів.

Елла Цибуля, директор з маркетингу групи компаній «Карпатські мінеральні води»:
«Ми віримо, що в глибині душі кожної людини живе маленька дитина, яка любить щось смачне. Тому ми впевнені, що наш продукт допоможе розбудити в кожному дорослому те маля, що безтурботно сміється і насолоджується життям!».

Задача кампанії показати, що в щоденних клопотах та напруженому життєвому графіку кожна людина може подарувати собі хвилинку справжнього задоволення, наповнити своє життя яскравими враженнями. Веселі люди, що бавляться, як діти, доносять суть основної ідеї – дитячу безпосередність і радість.

Креативна ідея була розроблена агентством Ogilvy & Mather Ukraine та реалізована режисером Володимиром Журавкіним і командою продакшн-студії Gvardiya Film.

Дарина Тафінцева, виконавчий директор Ogilvy & Mather Ukraine:
«Ми намагалися, щоб наша реклама дарувала споживачу ті самі емоції та насолоду, що і сам продукт. Ковток напою «Соковинка» обов’язково підніме вам настрій, і, судячи з реакції всіх, хто дивився ролик в нашій присутності, це відео точно вас розвеселить. Чудово, що наш план подарувати глядачам задоволення вдався. Тепер разом із командою Клієнта будемо стежити за виконанням плану продаж!».

 


Над проектом працювали:

ГК «Карпатські мінеральні води»

Директор з маркетингу, Елла Цибуля

Агентство: Ogilvy & Mather Ukraine

Креативний директор, Олександра Дорогунцова
Творчий керівник, Тарас Дзендровський
ТВ продюсер, Ірина Пігаль
Директор по роботі з клієнтами, Наталія Шатохіна
Виконавчий директор, Дар'я Тафінцева

Продакшн/пост-продакшн студія: Gvardiya Film

Режисер, Володимир Журавкін
Оператор, Микита Кузьменко
Асистент режисера, Дмитро Хасанов
Виконавчий продюсер, Олег Кошовий
Голова продакшн відділу, Борис Кірічек
Продюсер, Олена Кравченко
Стиліст, Павло Баклагін
Художник-постановник, Сергій Григус