Прес-релізи

16.12.16

«Карпатська Джерельна» отримала Гран-Прі Effie Awards Ukraine 2016!

150 експертів рекламно-комунікаційного ринку обрали достойних призерів Effie Awards Ukraine 2016, чиї креативні ідеї, втілені у напрацюваннях талановитих людей, не просто викликають захоплення, а реально працюють. 9 грудня було оголошено переможців конкурсу – бренд «Карпатська Джерельна» став володарем Гран-Прі в категорії «Бізнес-виклик або «Давид проти Голіафа», а також отримав Золото в категорії «Запуск бренду»!

01.06.16

«Карпатська Джерельна» - молодильна вода Карпат!

У травні 2016 в український ТБ-ефір вийшов новий рекламний ролик ТМ «Карпатська Джерельна» - інтригуюче продовження історії про молодильну воду Карпатської Землі та Карпатського Діда, який запам’ятався кожному. Креативна концепція покликана донести до споживачів основну ідею бренду: «Карпатська Джерельна» - природна мінеральна вода Карпат, яка наповнює тіло енергією та допомагає бути і жити молодим.

04.05.16

«Соковинка» - лови смішинку!

В сезоні 2016 ТМ «Соковинка» постане перед покупцями в новому сучасному образі. З метою презентації оновленого продукту було розроблено і втілено творчу концепцію рекламної кампанії, головним завданням якої стало донесення емоційних і раціональних переваг бренду. «Соковинка» - це солодкі газовані напої, що приготовані на основі природної мінеральної води з додаванням соку справжніх фруктів.