Прес-релізи

27.10.15

ТМ «Карпатська Джерельна» отримала «Добрий Знак» – якість перевірено!

Торгова марка «Карпатська Джерельна» пройшла комплексну перевірку незалежними європейськими лабораторіями, в результаті чого було отримано національний знак якості «Добрий знак». Впевненість у якості бренду – запорука успіху кожної компанії, місія якої – створити для споживача якісний продукт. Завдяки «Доброму Знаку» покупець може бути впевненим у воді, яку споживає щодня – мінеральна вода «Карпатська Джерельна» зберігає справжню природність карпатських вод.

24.04.15

В український ТВ-ефір вийшов новий ролик ТМ «Карпатська Джерельна»

24 квітня 2015 торгова марка «Карпатська Джерельна» презентувала новий рекламний ролик, мета якого – показати споживачам високу якість і конкурентоспроможність українських продуктів. «Карпатська Джерельна» - природна мінеральна вода, яка втілила  в собі всю цілющу силу Карпатської Землі, що наповнює енергією тіло та допомагає бути і жити молодим. І ми безмежно цим пишаємося.

23.02.15

Презентація видавництва «PR та маніпуляції. Практичний словник» при підтримці «Карпатська Джерельна»

19 лютого в Києві в конференц-центрі «Український Дім» відбулась презентація спеціального практичного словника «PR та маніпуляції в інформаційній війні». Подію було організовано видавництвом Вадима Карпенко в рамках комплексного соціального проекту «Український простір» при підтримці торгової марки «Карпатська Джерельна» и Збройних Сил України.