МИ РОЗВИВАЄМО І РОЗВИВАЄМОСЬ НА РИНКУ БЕЗАЛКОГОЛЬНИХ НАПОЇВ ДЛЯ ТОГО, ЩОБ ПРИНОСИТИ СМАК І ЗАДОВОЛЕННЯ В ЖИТТЯ ЛЮДЕЙ, ПРОПОНУЮЧИ ЇМ ЯКІСНІ ПРОДУКТИ В БУДЬ-ЯКІЙ ТОЧЦІ УКРАЇНИ

ПРО НАС

Компанія «Карпатські мінеральні води» є національним виробником мінеральних вод і безалкогольних напоїв вже більше ніж 15 років.

20 серпня 1996 року розпочав роботу цех по розливу напоїв, який в червні 2002 року було реорганізовано у завод по виробництву мінеральної води і безалкогольних напоїв «Карпатські мінеральні води».

У 1996 році з першим розливом мінеральної природної столової води під торговою маркою «Карпатська Джерельна» компанія розпочала свою діяльність на ринку мінеральних вод. Роботу на ринку безалкогольних газованих напоїв компанія «Карпатські мінеральні води» розпочала з випуском продукції під торговими марками «Фруктова Джерельна» (2002 рік) і «Соковинка» (2004 рік). В 2016 році компанія випустила безалкогольний енергетичний напій «DRAGON»

Завдяки сучасній та високотехнологічній стратегії ведення бізнесу компанія «Карпатські мінеральні води» зайняла і міцно утримує одну із провідних позицій на ринку мінеральних вод і безалкогольних газованих напоїв.

Детальніше...

ВИРОБНИЦТВО

Підприємство «Карпатські мінеральні води» розташоване на великому Струтинському родовищі прісних підземних вод в екологічно чистому районі Західної України. Струтинське родовище належить до Волино-Подільського артезіанського басейну.

Вода видобувається з двох артезіанських свердловин глибиною 90 метрів і проходить фільтрацію лише від механічних домішок, тому в ній збережені всі природні властивості. Хімічний склад підземних вод відноситься до гідрокарбонатно-кальцієвого із загальною мінералізацією 0,45 г/літр.

На підприємстві встановлені три лінії розливу - вся продукція виробляється на повністю автоматизованому європейському обладнанні: KHS AG (Німеччина), SIDEL (Франція), BC di Vittorio Macri (Італія), що в 2016 році була доукомплектована етикетувальною машиною для нанесення на пляшку термоусадочної плівки.

Сучасна високотехнологічна лінія KHS AG дозволяє виробляти до 10 000 пляшок за годину і включає в себе всі основні функції міні-заводу: від видуву PET пляшок із преформ до виходу готової продукції, упакованої на піддоні та готової до відвантаження.

Одним із основоположних принципів компанії «Карпатські мінеральні води» є всебічний контроль якості продукції на всіх етапах виробництва. Можливість створювати продукцію світового рівня підтверджують впроваджені та сертифіковані на підприємстві система управління безпечністю харчових продуктів ISO 22000 (ISO 22000, IDT) та система управління якістю ISO 9001 (ISO 9001, IDT).

Детальніше...